"Западенцев не обслуживаем" - у Черкасах через українську мову жінці відмовили в обслуговуванні

Западенцев не обслуживаем — у Черкасах через українську мову жінці відмовили в обслуговуванні
"Западенцев не обслуживаем" — у Черкасах через українську мову жінці відмовили в обслуговуванні

У Черкасах по вулиці Котовського, навпроти зупинки "Червоноармійська", розташований пункт по прийманню вторсировини: закупівля скла та макулатури. Працівники цього "закладу" не обслуговують містян, які розмовляють українською мовою, мовляв "западенцев не обслуживаем". Про це повідомила черкащанка Ілона Бугайчук у Facebook, зазначаютьПатріоти України.

"На вулиці Котовського, 97, біля магазину "Кишенька" ( напроти зупинка Червоноармійська) є такий собі залізний зелений гараж. Це пункт по прийманню вторсировини: скла, макулатури. Я звернулась до жінки-робітника з питанням, які скляні пляшки тут приймають.

Вона відповіла: "мы не принимаем". Продовжую далі ставити питання , бо мені не зрозуміло, чи то робочий день закінчився, чи особливий — тари немає. Мені коротко і ясно рубанули "западенцев не обслуживаем".

Вона всіма своїми діями показувала своє презирство та огиду до мене", — зауважила черкащанка. "Тепер питання. Де у нас є особливі пукти приймання на переробку «так называемых граждан» Украины?" — запитує Ілона.


Источник: “http://antikor.com.ua/articles/76435-zapadentsev_ne_obsluhivaem_-_u_cherkasah_cherez_ukrajinsjku_movu_hintsi_vidmovili_v_obslugovuvanni”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя