Керівник Mcdonald’s пішов у відставку через стосунки з працівником компанії


Виконавчий директор Mcdonald’s Стів Істербрук пішов у відставку через стосунки з працівником, оскільки це суперечить корпоративній етиці компанії

Про це повідомляє ВВС. Об этом сообщает online369.in.ua со ссылкой на СМИ.

У McDonald’s заявили, що це рішення було схвалене за обопільною згодою сторін. У листі, який Істербрук, відправив працівникам корпорації, він підтвердив наявність стосунків і назвав це помилкою.

52-річний Істербрук розпочав кар’єру в McDonald’s ще у 1993 році з посади менеджера і поступово отримував все вищі й вищі посади.

У 2011 році він на деякий час залишив McDonald’s і керував кількома іншими мережами фастфудів. У 2013 році він знову повернувся до McDonald’s на посаду голови представництва компанії у Британії та Північній Європі. У 2015 році він став виконавчим директором McDonald’s.

  • Минулого року з посади зі схожих причин пішов керівник Intel Браян Кржаніч, який так само мав стосунки з працівником компанії. Він очолював Intel з 2013 року.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/04/kerivnyk_mcdonalds_pishov_u_vidstavku_cherez_stosunky_z_pracivnykom_kompaniyi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя