Польща продовжила закриття кордонів до 13 квітня - Это удивило всех

Раніше польські кордони були закриті для іноземців на 10 днів, починаючи з неділі 15 березня За останніми даними, у Польщі від коронавірусу померли 13 людей, заражених — 957 Уряд Польщі продовжив тимчасове закриття кордонів ще на 20 днів, від сьогодні до 13 квітня цього року. Про це повідомляє Money.pl. «Здійснення контролю, в тому числі можливість обмеження на засадах, визначених у Кодексі про кордони Шенгенської зони, буде коригуватися, відповідно до ступеня небезпеки, громадського порядку або державної безпеки у зв’язку з виникненням серйозної загрози для громадської охорони здоров’я, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19», — сказано в постанові польського уряду. Спочатку польські кордони були закриті для іноземців на 10 днів, починаючи з неділі 15 березня.

Об этом сообщает Преступная Россия

При цьому всі поляки — можуть повернутися на батьківщину. Після повернення їх поміщають в обов’язковий 14-денний домашній карантин. Призупинено міжнародне пасажирське авіасполучення та залізничне сполучення. Товари виїжджають і в’їжджають в Польщу без перешкод.

За останніми даними, у Польщі від коронавірусу померли 13 людей, заражених — 957. Напередодні у Польщі ввели заборону на вільне пересування. Зокрема Польща обмежує зібрання людей, поряд не можуть перебувати більше двох осіб. Як повідомлялося, станом на ранок 25 березня в Україні зафіксовано 113 випадків коронавірусної хвороби Covid-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

За добу виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях. 25 березня вдень у Києві зафіксовано іще три лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Також зазначимо, що 25 березня уряд запровадив на всій території України режим надзвичайної ситуації до 24 квітня. .Джерело статті: “https://rezonans.info/obshestvo/polsha_prodovzhila_zakrittya_kordoniv_do_13_kvitnya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя